دومین نشست معرفی نظام جدید دانش‌بنیان با محوریت حمایت‌های بیمه‌ای برگزار می‌شود
نشست دوم از سلسله نشست‌های تبیین و معرفی نظام جدید دانش‌بنیان با موضوع حمایت‌های بیمه‌ای با حضور کارشناسان معاونت توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و جمعی از شرکت‌های دانش‌بنیان، ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با هدف تبیین و معرفی حمایت‌های بیمه‌ای ذیل نظام جدید دانش‌بنیان نشست مشترکی بین کارشناسان بیمه‌ای معاونت توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان در روز یکشنبه مورخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ در محل سالن شیخ بهایی معاونت علمی برگزار خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این نشست که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود کارشناسان حاضر در جلسه ضمن معرفی کامل و جامع حمایت‌های بیمه‌ای نظام جدید دانش‌بنیان برای شرکت‌ها، پاسخگوی سوالات آنها نیز خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب ثبت نام و اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی معاونت توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان به نشانی daneshbonyan.isti.ir مراجعه کنند.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۱۹ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
بازطراحی نظام حمایتی از شرکت‌های دانش‌بنیان
شرکت‌های دانش‌بنیان در مورد نحوه دسته‌بندی و ارزیابی آن‌ها و نظام حمایتی‌شان گله‌مند هستند و کارشناسان نیز بر عدم کارآیی نظام قبلی ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان که مبتنی بر یک شاخص محدود یعنی پیچیدگی فناوری بود، معتقدند.