از 5G و فیبرنوری تا ماهواره تخصصی، روایت خدمت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مردم
دولت برای اولین بار دستاوردهای خود را به جای کاغذبازی و رسانه‌ها در معرض نمایش گذاشته و مردم می‌توانند مستقیم بگویند و بشنوند.

حمیده آقاجانی؛ شاید 2 سال زمان زیادی نباشد اما برای دولت سیزدهم و تحقق وعده‌های انتخاباتی یعنی رفتن نیمی از راه؛ این روزها قطار دولت سیزدهم به نیمه راه خود رسیده و صدای سوت آن از نمایشگاه بین المللی تهران به گوش می‌رسد. دولتی‌ها، خبرنگاران و مردم می‌آیند، دوری می‌زنند و می‌روند و این چرخه از 8 صبح تا هر زمان که مراجعه کننده‌ای باشد ادامه دارد. نکته حائز اهمیت این است که دولت برای اولین بار دستاوردهای خود را به جای کاغذبازی و رسانه‌ها در معرض نمایش گذاشته و مردم می‌توانند مستقیم بگویند و بشنوند.

تصاویری از جنس غیرت و قدرت

نمایشگاه «روایت خدمت» دقیقا روبروی در اصلی است و خیلی نیاز به پیاده‌روی نیست، از گیت که رد شدم اولین قابی که توجهم را جلب کرد چادر عشایر بود، زنان و مردان ایرانی با لباس‌های محلی که زیبایی آن فضای کوچک را چند برابر کرده بودند.

تصاویری از شخصیت‌های تاثیرگذار هم در مقابل این چادر قرار داشت اما یک قاب، یک تصویر و یک نگاه موجب می‌شد تا بازدید کنندگان لحظه‌ای صبر کنند و عکاس‌ها تصویری از آن بر می‌داشتند.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۰۸ شهریور ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
در سفر وزیر راه و شهرسازی به خوزستان چه گذشت؟
وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم همزمان با هفته دولت در صدر هیئتی از این وزارتخانه به استان خوزستان سفر کرد.