افتتاح برج علم و فناوری فارس در سفر دوم هیئت دولت به شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، احداث برج پارک علم و فناوری که از مصوبات سفر اول رئیس جمهور به استان فارس بوده است ؛ امروز با حضور معاون علمی، فناوری و دانش بنیان رئیس جمهور و وزیر علوم افتتاح شد.

روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور گفت: پارک‌های علم و فناوری که اقدامات خوبی انجام دهند، خودشان و شرکت‌های مستقر در آنان از حمایت برخوردار خواهند شد.

دهقانی، در حاشیه مراسم افتتاح «برج علم و فناوری استان فارس» ضمن اشاره به حمایت های معاونت علمی و فناوری در خصوص احداث این پروژه ،افزود:این پروژه در پارک علم و فناوری استان فارس از ١٠ سال پیش آغاز شده بود که با پیگیری‌های رئیس پارک و اعتباری بالغ بر ٢٠ میلیارد تومان از سوی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به سرانجام رسید.
دهقانی گفت: در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم یک قاعده کاملاً همسو وجود دارد که پارک‌هایی که با دقت کار را شایسته جلو می‌برند و شرکت‌های خوب مستقر می‌کنند، هم خود پارک و هم شرکت‌های مستقر در آن را حمایت می‌کنیم.
او با اشاره به ظرفیت‌های استان فارس بیان کرد: استان فارس از نظر ظرفیت‌ها و استعدادهای علمی و فناوری جای توسعه فراوانی دارد.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور اظهار کرد: پارک علم و فناوری استان فارس از نظر توان انسانی چیزی کم ندارد و از نظر زیرساختی نیز با همت مسئولان استانی و همچنین معاونت علمی از حمایت‌های لازم برخوردار خواهد شد.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۹ مهر ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
وزیر صمت: کشور باید با تمام توان به سمت صنعتی شدن حرکت کند