امین زندگانی مجری تلنت‌شو اقتصادی شد/ رقابت شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، مسابقه بزرگ تلویزیونی «شکوفا» این روزها در مرحله پیش‌تولید است تا پس از مراحل تولید به پخش در تلویزیون برسد.

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون اجرای این تلنت شو را بر عهده خواهد داشت.

این مسابقه یک برنامه سرگرمی با محور شرکت‌های دانش‌بنیان است که در قالب تلنت شو تولید می‌شود و کارآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان وارد یک رقابت بزرگ می‌شوند.

مدل اهدای جایزه در این برنامه با روش تامین مالی جمعی کرادفاندینگ «Crowdfunding» انجام خواهد شد تا سرمایه مورد نیاز شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و فناور کشور تامین شود. در این روش شرکت‌های برنده در هر قسمت از این مسابقه تا سقف ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه جذب می‌کنند.

هدف این مسابقه، معرفی طرح‌های سرمایه‌پذیر شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق به کلیه شهروندان (سرمایه‌گذاران) علاقمند است و اصل آورده سرمایه‌گذاران در طرح‌های حاضر در مسابقه شکوفا، توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تضمین می‌شود.

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق کشورمان در این مسابقه تلویزیونی، آزاد و رایگان است و هیچ هزینه ای از آنها برای حضور در برنامه دریافت نخواهد شد.

پیش‌تولید این مسابقه به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری هشت اقلیم و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری آغاز شده است.

عکس از رها هاشمی است.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۱۶ مهر ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
سامانه‌های مدیریتی بومی مدیریت هوشمند را تسهیل می‌کنند