تا ۱۵ مهرماه؛فراخوان جذب استعدادهای‌ برتر در شرکت‌های دانش بنیان تمدید شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، با هدف بهره‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعدادهای برتر اولین دوره جذب استعدادهای برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می ‌شود.

در این طرح پس از احصا موقعیت‌های شغلی شرکتهای دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌های مرتبط با نیازهای شغلی احصا شده معرفی می‌کند.

نکات شرکت در فراخوان

مدت زمان فراخوان تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده و شرکت ها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند.

اطلاعات ثبت شده توسط شرکت ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند.

پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه های انسانی متناسب با نیاز شرکتها را به ایشان معرفی خواهد کرد.

این فراخوان مختص به ثبت موقعیت های شغلی شرکتها است. فراخوان مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد اطلاع رسانی می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص فراخوان، ابتدا «پرسشهای متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت عدم رفع پرسش می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۸۱۰۰ - ۰۲۱ مرکز پاسخگویی شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید.

جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و موقعیتهای شغلی مورد نیاز شرکت را ثبت و ارسال کنید.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
اصلاح کیفیت نفت کوره اولویت اساسی پالایشگاه‌های کشور است