روایت دهقانی از کیفیت بالای پیامرسان‌های داخلی در خارج از ایران
معاون علم، فناوری و دانش بنیان رئیس‌جمهور که به‌عنوان نماینده ایران در اجلاس سران گروه ۷۷ در کوبا به سر می‌برد، با انتشار ویدئویی در صفحه ویراستی خود از کیفیت تماس تصویری پیامرسان‌های داخلی حتی در کشور کوبا که زیرساخت اینترنتی ضعیفی دارد، تشکر کرد.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علم، فناوری و دانش بنیان رئیس جمهور که به‌عنوان نماینده ایران در اجلاس سران گروه ۷۷ در کوبا به سر می‌برد، با انتشار ویدئویی در صفحه ویراستی خود از کیفیت تماس تصویری پیامرسان‌های داخلی حتی در کشور کوبا که زیرساخت اینترنتی ضعیفی دارد تشکر کرد و نوشت:

پیشرفت پیامرسان های ایرانی حقیقتا قابل تقدیر است. در اجلاس گروه ۷۷ و چین در کوبا، با دکتر زارع پور عزیز تماس گرفتم برای خداقوت و تشکر از حمایت و پشتیبانی از محصول و فناوری ایرانی.با وجود زیرساخت بسیار ضعیف شبکه اینترنت در کوبا، ارتباط صوتی و تصویری با ایران به راحتی و خوبی تمام بود.

 


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
بازدید دهقانی از موسسه واکسن سازی و مرکز بیوتکنولوژی کوبا
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری که به نمایندگی از ایران در نشست سران گروه ۷۷ حضور یافته است، از موسسه واکسن سازی فینلای و مرکز تحقیقات مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی کوبا بازدید کرد.