طرح توسعه شرکت کاسپین لوله طبرستان به بهره‌برداری رسید
طرح توسعه شرکت کاسپین لوله طبرستان با اعتبار ۲۲۸ میلیارد تومان سرمایه ریالی و ۶ میلیون یورو سرمایه ارزی با اشتغال‌زایی ۱۵۰ نفر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از جویبار، آئین بهره‌برداری از طرح توسعه کاسپین لوله طبرستان با حضور استاندار مازندران و مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران با بیان اینکه مدیرعامل شرکت کاسپین لوله طبرستان، از سرداران حوزه بی‌اثر کردن تحریم‌ها می‌باشد، افزود: همه کسانی که در امر تولید تلاش می‌کنند امروز در جنگ اقتصادی با استکبار جهانی هستند و جزو افتخارات مردم و نظام می‌باشند.

سید محمود حسینی‌پور با اشاره به اینکه استان مازندران استان بزرگ و با تمدنی می‌باشد، خاطرنشان کرد: این استان هم نقش موثری در امنیت غذایی کشور دارد و هم در تولید محصولات صنعتی کشور تاثیرگذار است.

مقام عالی دولت در مازندران از افتتاح ۲۰ واحد صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری یک هزار و ۳۹۰ میلیارد تومان در هفته دولت در مازندران خبر داد و افزود: این پروژه‌ها در ۱۲ هکتار و با اشتغالزایی ۹۰۰ نفر به بهره‌برداری می‌رسند.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۰۹ شهریور ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
وزیر علوم: دانشمندان ایرانی جزء سرآمدان علمی دنیا هستند
وزیر علوم گفت: امروزه بیش از ۸۴۰ دانشمند یک درصد برتر دنیا داریم، بیش از ۱۹۰۰ دانشمند ۲ درصد برتر دنیا داریم که جزء سرآمدان دنیا هستند.