کرمان در مسیر رشد و پیشرفت است
وزیر کشور گفت: استان کرمان با همت استاندار، مسؤولان، صنایع و معادن و شرکت‌های دانش بنیان، مسیر رشد و پیشرفت خود را طی می‌کند.

 احمد وحیدی وزیر کشور امروز دوشنبه ۶ شهریور ماه در جریان افتتاح دو پروژه بیمارستان و تقاطع غیرهمسطح شهرستان انار با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۷ هزار میلیارد تومان پروژه در استان کرمان طی هفته دولت اظهار داشت: این طرح‌ها نشان دهنده حرکت رو به جلو و پیشرفت استان کرمان است.

وزیر کشور افزود: ظرفیت‌های بزرگ در بخش معدن، صنایع معدنی و کشاورزی به استان کرمان ویژگی خاصی داده که توانسته و می‌تواند با بکارگیری و شکوفا کردن هرچه بیشتر آنها رتبه‌های خوبی را داشته باشد.

وحیدی، رتبه‌های اول و دوم استان کرمان در حوزه‌های مختلف را یادآور شد و تصریح کرد: آمادگی استان در موضوعات دیگر برای رتبه‌های بهتر وجود دارد.

وزیر کشور ابراز داشت: این مسیر حرکت که در استان کرمان با همت استاندار، مسؤولان، صنایع و معادن و شرکت‌های دانش بنیان وجود دارد، می‌تواند نوید رشد و پیشرفت بیشتری هم باشد.

وحیدی، افتتاح بیمارستان و تقاطع غیرهمسطح شهرستان انار بعد از چند سال وقفه را موجب خوشحالی مردم دانست و گفت: ایست و بازرسی و تامین آب شهرستان انار هم در دست پیگیری است.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۰۷ شهریور ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
کدام دانش‌بنیان‌ها می‌توانند وام ۱۰۰ میلیاردی بگیرند؟
مطابق با برنامه حمایتی جدید صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌هایی که یک معیار مهم داشته باشند، مورد حمایت ویژه قرار خواهند گرفت.