معاون وزارت کشور: تیم مدیریت اقتصادی کشور از شرکت‌های فعال دانش‌بنیان استقبال می‌کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: با توجه به دستور رئیس‌جمهور مبنی بر رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی، مشکلات این مجموعه‌ها در جلسات استانی و ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، محسن کوشش تبار عصر امروز در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: فعالین اقتصادی بخش خصوصی، تجار و... نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری کشور دارند.

وی افزود: جلسات شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی می تواند پنجره ای نو برای طرح ایده های جدید و راهکارهای عملیاتی در حوزه سرمایه گذاری و ... باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور یادآور شد: موانع پیش روی تولیدکنندگان در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سطح ملی و استانی به صورت مکرر پیگیری و توسط مدیران تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

این مقام مسوول بانک ها را موتور پیشران هر استان دانست و گفت: همراهی بانک ها با واحدهای صنعتی و تولیدی می تواند موانع پیش روی واحدها را رفع و موتور محرک واحدهای صنعتی جهت رشد و توسعه اقتصادی باشد.

کوشش تبار از دستور رئیس جمهور مبنی بر تشکیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سطح ملی و استانی خبر داد و اذعان کرد: با توجه به دستور رییس جمهور مبنی بر رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی، مشکلات این مجموعه ها در جلسات استانی و ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

وی افزود: با برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ۸۵ واحد راکد صنعتی در استان قزوین به چرخه تولید بازگشته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور یادآور شد: نقش شرکت های دانش بنیان در بهره وری حوزه های اقتصادی و... باید جدی گرفته شود و تیم کلان مدیریتی اقتصادی کشور نیز از شرکت‌های فعال دانش بنیان استقبال می‌کند.

این مقام مسوول در پایان اظهار کرد: استان قزوین در بخش های مختلف امنیت سرمایه گذاری و شاخص وضعیت کسب و کار رتبه های حائز اهمیتی را به دست آورده است که قابل تقدیر می باشد.

گفتنی است معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور جهت بازدید از چند واحد صنعتی و تولیدی و شرکت در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به استان قزوین سفر کرده بود.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۳۰ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
قدرت نظامی‌ایران اسلامی استبکار جهانی را نگران کرده است
دستیار وزیر دفاع در حوزه صنایع و امور تحقیقات و فناوری گفت: قدرت نظامی ایران اسلامی سبب نگرانی در بین دشمنان به ویژه استکبار جهانی و رژیم غاصب شده است .