قدرت نظامی‌ایران اسلامی استبکار جهانی را نگران کرده است
دستیار وزیر دفاع در حوزه صنایع و امور تحقیقات و فناوری گفت: قدرت نظامی ایران اسلامی سبب نگرانی در بین دشمنان به ویژه استکبار جهانی و رژیم غاصب شده است .

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده، دستار وزیر دفاع در حوزه صنایع و امور تحقیقات و فناوری، درسخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه کرج، گفت: امروز شاهد پیشرفت‌های نظامی در دریا، زمین و هوا ایران اسلامی هستیم بطوریکه جنگنده‌ها موشک‌های دارای قابلیت دفاع و بازدارندگی داریم.

وی با اشاره به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب، افزود: دوران بزن در رو تمام شده و اگر دشمن یک مورد بزند ده‌ها مورد خواهد خورد.

تقی زاده یادآورشد: در وزارت دفاع شاهد حضور محققان و دانشمندان به همراه هفت هزار شرکت دانش بنیان و تحقیقات هستیم که گام‌های بزرگ علمی برداشته می‌شود‌.

وی تاکید کرد: وزارت دفاع هر اقدامی که لازم بداند برای دفاع ازکیان کشور انجام می دهد و با استفاده از فناورهای نوظهور وخلاقانه از هیچ تلاشی دراین زمینه دریغ ندارد.

تقی زاده گفت: بنابراین برای دفاع از کشور راهکارهای پیشگیرانه و غافلگیرانه داریم.

دستیار وزیر دفاع در حوزه صنایع و امورتحقیقات و فناوری ادامه داد: این پیشرفت‌های علمی و نظامی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که به رغم تحریم‌ها، جنگ تحمیلی و تلاش های گروه های تروریستی و فتنه، آشوبگری دشمنان به همراه تتلاش رسانه‌های معاند برای ضربه زدن به نظام اسلامی اتفاق افتاده است.

وی اضافه کرد: امروز تمام نیازهای وزارت دفاع در زمین، دریا و هوا تأمین شده و انواع تجهیزات را برای دفاع از کشور داریم به طوریکه بسیاری از تجهیزات بومی و غیرخارجی هستند.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۳۰ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
رئیسی: مدیرانی که تحول‌خواه نیستند برکنار شوند
رئیس جمهور گفت: اگر نیرویی تحول خواه نیست حتما وی را از پیش پای نیروهای تحول خواه کنار بزنید تا تحول شکل بگیرد. ممکن است آدم خوبی هم باشد ولی الان تحول خواه نیست و به مردم آنچنان که جزو سیاستهای دولت است میدان نمی دهد.