سومین نشست معرفی نظام جدید دانش‌بنیان با محوریت حمایت‌های مالیاتی برگزار می‌شود
سومین نشست از سلسله نشست‌های تبیین و معرفی نظام جدید ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان با موضوع حمایت‌های مالیاتی از شرکت‌های دانش‌بنیان در نظام جدید و با حضور دکتر اسدی‌فرد، معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان و جمعی از فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان، برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با هدف تبیین و معرفی حمایت‌های مالیاتی مطرح شده در نظام جدید دانش‌بنیان، نشست مشترکی با حضور دکتر اسدی فرد، معاون توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و جمعی از شرکت‌های دانش‌بنیان در روز سه‌شنبه، 31 مردادماه از ساعت 9:30 تا 12:30 در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جهوری، برگزار خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در این نشست، دکتر اسدی فرد ضمن معرفی کامل و جامع حمایت‌های مالیاتی نظام جدید دانش‌بنیان، پاسخگوی سوالات شرکت‌های دانش‌بنیان پیرامون حمایت‌های مالیاتی خواهد بود.

 ثبت نام حضوری در این رویداد فقط مختص شرکت‌های دانش‌بنیان است و سایر شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این نشست می‌توانند به صورت مجازی در این رویداد حضور داشته باشند.

شرکت‌های علاقه‌مند می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق لینک اقدام کنند.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
سفر استانی هیاتی از معاونان و مدیران معاونت علمی به سمنان
معاون توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و هیات همراه در سفر به استان سمنان از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای پارک علم و فناوری استان در شاهرود بازدید کردند.