دومین رویداد تانا در بجنورد برگزار می‌شود
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌شمالی گفت: دومین رویداد تانا صنعت در خراسان‌شمالی به‌منظور ارتقاء سطح نوآوری و فناوری در استان و استفاده از توان شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در جهت رفع نیازمندی‌های صنایع، با ابتکار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همکاری اداره کل صمت و اجرای پارک علم‌وفناوری استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز حسین حاجی بگلو، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌شمالی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهارکرد: دومین رویداد تانا صنعت در خراسان‌شمالی به‌منظور ارتقاء سطح نوآوری و فناوری در استان و استفاده از توان شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در جهت رفع نیازمندی‌های صنایع، با ابتکار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همکاری اداره کل صمت و اجرای پارک علم‌وفناوری استان برگزار می‌شود.

وی گفت: دومین رویداد تانای صنعت در استان به میزبانی شرکت پتروشیمی خراسان ۳۱ مردادماه در محل کمپ پتروشیمی خراسان برگزار می‌شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌شمالی افزود: تاکنون ۲۰ ایده و راه حل برای رفع نیازهای فناورانه حوزه صنعت ارائه شده است که از این تعداد  ۱۱ ایده بعد از داوری به رویداد دعوت شده اند.

وی به ایده‌های ارائه شده از استان و خارج از استان اشاره کرد و بیان داشت: حدود ۶۰ درصد ایده‌های ارائه شده از استان خراسان‌شمالی و ۴۰ درصد از خارج استان می‌باشد و ۲۱ شرکت دانش بنیان و واحد فناور و ۱۷ نفر از اعضای هیأت علمی در این رویداد حضور خواهند داشت.


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
قطعی برق زیان‌های جبران ناپذیری بر اکوسیستم تولید وارد می‌کند
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گیلان با انتقاد از برنامه‌های قطعی برق صنایع گفت: «تولید» یک اکوسیستم است و با قطعی برق ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری بر صنعت وارد می‌شود و این در حالی است که هیچ سازمان و نهادی جوابگوی تامین و جبران این ضررها نیست.