قطعی برق زیان‌های جبران ناپذیری بر اکوسیستم تولید وارد می‌کند
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گیلان با انتقاد از برنامه‌های قطعی برق صنایع گفت: «تولید» یک اکوسیستم است و با قطعی برق ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری بر صنعت وارد می‌شود و این در حالی است که هیچ سازمان و نهادی جوابگوی تامین و جبران این ضررها نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نخستین مراسم تجلیل از واحدهای شهر صنعتی رشت با رویکرد فناورانه، با حضور جمعی از مسؤولان استانی و مدیران واحدهای منتخب شهر صنعتی رشت، در سالن همایش شرکت آرپانوش (ایستک) برگزار شد. 

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان در این مراسم که با تقدیر از ۱۷ شرکت برتر شهرصنعتی رشت همراه بود، اظهار کرد: شرکت‌های برتر شهرصنعتی رشت با معیارهایی همچون تولید و خدمات دانش بنیان، آموزش‌های دانش بنیان برای کارکنان، همکاری با موسسات تحقیقاتی و پژوهشی، تجهیز و نوسازی و نوآوری در محصول و فرآیندهای تولید، مورد ارزیابی کمیته‌ای متشکل پارک علم و فناوری، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، شهر صنعتی رشت و مرکز آموزش بازرگانی قرار گرفته و ۱۷ شرکت در این رویداد منتخب و مورد تجلیل قرار گرفتند. 

روهام قلیچی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اهمیت حوزه دانش بنیان گفت: برای توسعه دانش در صنعت باید بدانیم مسائل اصلی کشور حول کدام محور‌ها میباشد و راه حل مسائل چیست، امر پژوهش مختص دانشگاه و موسسات پژوهشی است ولی حل مسائل و مشکلات کشور در حوزه تکنولوژی وظیفه شرکت‌های دانش‌بنیان است. 


کارشناس خبرگزاری تحلیل ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
اشتراک گذاری پست
برچسب‌ها
آرشیو
عرضه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق در رویداد «همکاری فناورانه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین»
رویداد «همکاری فناورانه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین» روز دوشنبه با ارائه توانمندی های شرکتهای دانش بنیان و صنایع خلاق فعال در این حوزه برگزار شد.